خرید و فروش تتر USDT

بهترین قیمت تتر | خرید تتر | قیمت تتر | خرید حضوری تتر | خرید تتر در تهران

خرید تتر

تتر چیست؟

در بازار ارز ها دیجیتال رمز ارز هایی با قیمت ثابت وجود دارد که همواره قیمتشان برابر با یک دارای خاص است برای مثال رمز ارز هایی وجود دارد که همراه قیمت ۱ دلار آمریکا ارزش دارد و یا رمز ارز هایی هستند که قیمتشان همواره برابر با یک انس طلا ارزش گذاری میشود به این ارز ها استیبل کوین و یا کوین های با قیمت ثابت گفته میشود از معروف ترین و معتبر ترین استیبل کوین میتوان به تتر اشاره کرد رمز ارز تتر همواره برابر با ۱ دلار آمریکا قیمت گذاری میشود .

رمز ارز تتر بر روی بستر بلاکچین های معروف و معتبر اومنی TRC20 وERC20 فعال است همچنین تیم توسعه این استیل کوین از اجرای این رمز ارز بر بستر بلاکچین ها دیگر در اینده ای نزدیک خبر داده است .

هر یک از شبکه های تتر ویژگی های خاص خود را دارد برای مثال یکی از مهم ترین ویژگی های هر یک از این بلاکچین ها میتوان به کارمزد تراکنش ها اشاره کرد با توجه به افزایش قیمت رمزارز های بیت کوین و اتریوم در نتیجه فی انجام تراکنش ها بر روی این دو بستر افزایش یافته است با این حال هزینه تراکنش بر بستر ترون ۱ دلار است این موضوع سبب محبوبیت این شبکه بین استفاده کنندگان از تتر شده است .

تتر کاربرد های بسیاری دارد برای مثال فرض کنید شما بیت کوین روی قیمت ۳۰ هزار دلار خریداری کرده اید وقتی قیمت بیت کوین به ۶۰۰۰۰ دلار میرسد بیت کوین خود را به تتر تبدیل میکنید فرض کنیم بعد از این تبدیل قیمت بیت کوین کاهش پیدا کرده و به محدوده ۴۰۰۰۰ دلار میرسد در این حالت سرمایه شما هنوز ۶۰۰۰۰ دلار است و حالا میتوانید مقدار بیشتری بیت کوین خریداری کنید .

یکی دیگر از کاربرد های استیبل کوین هایی همچون تتر جابه جایی پول و یا تجارت خارجی است . به این دلیل که تتر همواره یک دلار آمریکا ارزش دارد میتوانید برای جابه جایی پول از آن استفاده و خرید های بین المللی خود را با آن انجام دهید .

برای خرید تتر USDT میتوانید به پنل خرید و فروش تتر بیت ویرا مراجعه کنید . 

[parsinex-exform USDTTRC20]

بیشترین مقدار عرضه

 

51,153,954,163

تاریخ عرضه

 

 2014/11/26

 

پروتکل توافقی

 

اثبات انجام کار (POW)

نوع

 

توکن

قیمت عرضه اولیه

 

کد منبع

وبسایت رسمی

مزایا و ویژگی های دلار تتر USDT

شفافیت تتر

در حال حاضر تتر بر روی سه بلاکچین معتبر بیت کوین – اتریوم و ترون فعال است و تمامی داده های تراکن های تتر بر روی این سه بلاکچین در دسترس است و میتوانید به راحتی تمامی نقل انتقالات این ارز را مشاهده کنید . همچنین هر تتر یک با یک دلار آمریکا در امن ترین خزانه های دنیا پشتیبانی میشود که امکان اطلاع از میزان دقیق آن با بررسی دوره ای تراز نامه های تتر میسر است .

باثبات

تتر با ثبات است و همواره قیمتی برابر با یک دلار آمریکا دارد .

تتر متمرکز است

بر خلاف بیت کوین و یا سایر ارز های دیجیتال تتر به واسطه ذخیره های دلار پشتیبانی کننده آن متمرکز بوده و از این موضوع متاثر است .

هزینه انتقال بسیار ناچیز

هزینه نقل انتقال تتر بسیار پایین است و شما به راحتی میتوانید تنها با پرداخت 1 دلار کارمزد مبلغ بالایی تتر را بر روی بلاکچین ترون جابه جا کنید.

محبوب تریدر ها

تریدر ها معمولا در نوسانات بازار اقدام به خرید و فروش و نوسان گیری مینن آن ها ارز دیجیتال را در قیمت های بالا به تتر تبدیل و در قیمت های پایین تتر را به ارز دیجیتال تبدیل میکنند و از این طریق کسب سود میکنند .

سرعت بالای تراکنش ها 

امکان انتقال سریع تتر بر بستر ترون میسر است و در یک چشم به هم زدن میتوانیدتتر را منتقل کنید. 

خرید و فروش تتر در چند دقیقه

قیمت مناسب بدون کارمزد واریز سریع و مطمعن در سریع ترین زمان ممکن تتر بخری یا تتر بفروشید در صرافی معتبر بیت ویرا

خرید آنلاین تتر

اگر قصد خرید و فروش تتر به صورت آنلاین دارید پنل خرید و فروش بیت ویرا بهترین انتخاب برای شماست کاربران عزیز میتوانند با چند کلیک در پنل بیت ویرا ثبت نام کرده و اقدام به خرید و فروش تتر کنند. 

 

خرید آنلاین تتر

اگر قصد خرید و فروش تتر به صورت آنلاین دارید پنل خرید و فروش بیت ویرا بهترین انتخاب برای شماست کاربران عزیز میتوانند با چند کلیک در پنل بیت ویرا ثبت نام کرده و اقدام به خرید و فروش تتر کنند. 

 

پشتیبانی صرافی بیت ویرا | مشاوره ارز های دیجیتال
ستون کناری