خرید و فروش اتریوم Ethereum

بهترین قیمت اتریوم | خرید اتریوم | قیمت اتریوم | خرید حضوری اتریوم | خرید اتریوم در ایران

اتریوم چیست؟

 

اتریوم نسل دوم ارز های دیجیتال است که با هدف هوشمند سازی فرایند ها و بستری مناسب برای اجرای نرم افزار های غیر متمرکز توسط برنامه نویس نخبه ویتالیک بوترین در سال 2015 ساخته شد .بلاکچین اتریوم امکان اجرای نرم افزار های غیر متمرکز را بر بستر خود فراهم کرده همینطور ایجاد قرار داد های هوشمند برای کاربران بر بستر بلاکچین اتریوم امکان پذیر است .

برای توضیح بیشتر بهتر است با اپلیکیشن های غیر متمرکز یا به اصطلاح  dapp اشنا شویم .

برنامه های غیر متمرکز بدون نیاز به هیچ واسطه ای و با استفاده از قدرت و توزیع جمعی میتواند یک یا چند عمل را انجام دهند برای مثال بیت کوین خود یک برنامه غیر متمرکز است و با هدف ساخت یک دارایی دیجیتال همتا به همتا ساخته شده است . اتریوم این امکان را میدهد تا کاربران برنامه های این چنین روی بستر آن ساخته و منتشر کنند .

همچین قرار داد های هوشمند smart contract پروتکلی جهت تنظیم قرار داد های سنتی بر بستر دیجیتال است به این ترتیب که دو یا چند شخص با یکدیگر قرار دادی جهت انجام فعالیتی بر بستر دیجیتال ثبت و این بستر بر اجرای صحیح این فعالیت ها بین طرفین نظارت دارد .  این قرار داد ها شامل تمامی  اطلاعات مربوط به شرایط قرار داد و اجرای تمامی آن ها هستند .

 

کاربران عزیزی که قصد خرید  و سرمایه گذاری بر روی اتریوم را دارند صرافی بیت ویرا در خدمت شماست . شما میتوانید با تماس با واحد پشتیبانی بیت ویرا اطلاعات لازم جهت خرید و سرمایه گذاری در بیت کوین را دریافت کنید . 

برای خرید اتریوم نیز میتوانید به پنل خرید و فروش اتریوم بیت ویرا مراجعه کنید . 

[parsinex-exform eth]

بیشترین مقدار عرضه

 

نامحدود

تاریخ عرضه

 

۲۰۱۷-۷-۴

 

پروتکل توافقی

 

اثبات انجام کار (POW)

نوع

 

کوین

قیمت عرضه اولیه

 

۰.۳۰۸ دلار

 

وبسایت رسمی

مزایا و ویژگی های اتریوم

غیر قابل تغییر بودن

هیچ واسطه و شخصی امکان ایجاد تغییر در داده های موجود در شبکه بلاکچین اتریوم را ندارد .

غیر قابل نفوذ و دستکاری

داده ها در شبکه اتریوم به صورت جمعی توضیح و امکان نفوذ حذف و یا دستکاری در داده های شبکه اتریوم وجود ندارد .

فعالیت همیشگی

اتریوم همیشه فعال است و در هیچ شرایط غیر فعال نخواهد شد همچنین هیچ کس توانایی غیر فعال کردن شبکه اتریوم را نخواهد داشت .

امنیت اتریوم

اتریوم یک نرم افزار غیر متمرکز است یعنی تحت کنترل هیچ شخص و یا سازمانی نیست همچنین تمامی داده ها در شبکه اتریوم رمزنگاری شده است که این خود تضمینی برای امنیت اتریوم است .

خرید و فروش اتریوم در چند دقیقه

قیمت مناسب بدون کارمزد واریز سریع و مطمعن در سریع ترین زمان ممکن اتریوم بخرید یا اتریوم بفروشید  در صرافی معتبر بیت ویرا

خرید آنلاین اتریوم

اگر قصد خرید و فروش اتریوم به صورت آنلاین دارید پنل خرید و فروش بیت ویرا بهترین انتخاب برای شماست کاربران عزیز میتوانند با چند کلیک در پنل بیت ویرا ثبت نام کرده و اقدام به خرید و فروش اتریوم کنند. 

 

خرید و فروش حضوری اتریوم

امکان خرید  و فروش حضوری اتریوم در صرافی بیت ویرا برای کاربران عزیز فراهم است بیت ویرا بستر مناسب برای جهت خرید حضوری اتریوم در تهران را فراهم نموده است . کاربران میتوانند جهت خرید و فروش به دفتر بیت ویرا مراجعه و اقدام به خرید و فروش کنند . 

 

پشتیبانی صرافی بیت ویرا | مشاوره ارز های دیجیتال
ستون کناری