آموزش کیف پول Trust wallet

در این مقاله آموزش از سایت بیت ویرا با هم کار با کیف پول موبایلی trust wallet رو به طور کامل به صورت تصویری و مرحله به مرحله یاد میگیریم . پش برای آموزش کیف پول trust wallet همراه بیت ویرا باشید .

قبل از هر کار با توجه به نوع سیستم عامل تلفن همراه خود ( ای او اس یا اندروید ) نسخه مناسب را از اپ استو یا گوگل پلی دانلود کنید .

به این منظور کافیست روی یکی از لینک ها زیر لمس ( کلیک ) کنید .

دانلود از گوگل پلی دانلود از اپل استور

در ادامه به صورت مرحله مرحله به آموزش کیف پول trust wallet خواهیم پرداخت .

مرحله اول )

پس از نصب اپلیکیشن trust wallet و ورد به آن با صفحه پایین رو به رو خواهید شد . در این صفحه باید روی دکمه Create a new wallet لمس کنید .

آموزش کیف پول Trust wallet

مرحله دوم )

در مرحله بعدی به شما گفته میشود که در محله بعدی 12 کلمه مشاهده خواهید کرد که باید آن ها را یاد داشت و در جایی امن نگهداری کنید یکی از مهم ترین نکته ها در ساخت کیف پول ارز دیجیتال نگهداری از این حروف است پس حتما این کلمات را یاد داشت و در چند جای امن نگهداری کنید تا در آینده پشیمان نشوید ضمنا به هیچ عنوان این حروف را در اختیار کس دیگری قرار ندهید زیرا به داری شما دسترسی خواهد داشت پس اگر کیف پول شما را کس دیگری ساخته است حتما یک کیف پول جدید بسازید تا کسی به حروف امنیتی بازیابی کیف پول شما دسترسی نداشته باشد .

در ادامه روی  I understand that if i lost my recovery words i Will not be able to access my wallet را تایید و بر روی Continue لمس تا به مرحله بعدی بروید .

آموزش کیف پول Trust wallet

مرحله سوم )

در این مرحله کلمات پشتیبانی کیف پول خود را مشاهده میکنید پس از یاد داشت کلمات با لمس Continue به مرحله بعد بروید . توجه داشته باشید به هیچ عنوان از این کلمات عکس نگیرید و یا در ایمیل و یا شبکه های اجتماعی ذخیره نکنید . فقط روی کاغذ نشوته یا پرینت بگیرید و در جایی امن از آن نگهداری کنید .

آموزش کیف پول Trust wallet

مرحله چهارم )

در این مرحله باید کلماتی که یاد داشت کرده اید به ترتیب انتخاب کنید . پس از انتخاب صحیح و به ترتیب کلمات بر روی Continue لمس کنید .

آموزش کیف پول Trust wallet

مرحله پنجم )

تقریبا کار ساخت کیف پول شما به پایان رسید و حالا یک کیف پول ارز دیجیتال دارید میتوانید ارز های دیجیتال مورد نظر خود را به لیست نمایش خود اضاف کنید .  برای مشاهده تراکنش ها و یا واریز و برداشت ارز نیز کافیست روی ارز مورد نظر خود لمس کنید .

آموزش کیف پول Trust wallet

مرحله ششم )

پس از لمس روی ارز مد نظر خود وارد صفحه پایین خواهید شد در این صفحه برای ارسال ارز روی Send و برای دریافت ارز روی Receive لمس کنید .

آموزش کیف پول Trust wallet  

برای مثال اگر بخواهیم آدرس کیف پول بیت کوین خود را ببینم وارد ارز بیت کوین میشویم سپس روی Receive لمس میکنیم در تصویر پایین آدرس بیت کوین خود را مشاهده میکنیم در صورتی که قصد دریافت بیت کوین از کسی را داریم کافیست این آدرس را به طرف مقابل ارسال کنیم . 

  آموزش کیف پول Trust wallet

آموزش تصویری کیف پول trust wallet

ضمنا اگر قصد خرید بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال را دارید به پنل بیت ویرا مراجعه کنید تا اولین ارز دیجیتال را ما برای شما ارسال کنیم . 
ستون کناری