خرید و فروش بیت کوین Bitcoin

بهترین قیمت بیت کوین | خرید بیت کوین | قیمت بیت کوین | خرید حضوری بیت کوین | خرید بیت کوین در ایران

بیت کوین

بیت کوین چیست؟

در سال 2008 شخص ناشناسی با نام ساتوشی ناکاموتو ایده یک سیستم پرداخت شخص به شخص که هیچ نهاد واسط و نظارتی بر روی آن وجود نداشته باشد مطرح و فایلی موسوم به وایت پیپر این ایده که شامل توضیحاتی در رابطه با ایده و همچنین توضیحالت فنی در این رابطه بود ، منتشر کرد .

این آغاز شکل گیری پدیده ای اعجاب آور و سرنوشت ساز به نام بیت کوین بود .  بیتکوین آمده بود تا تحولی عظیم در نظام پرداخت ایجاد کند . یک سیستم پرداخت غیر متمرکز که به سرعت با کارمزد پایین و بدون محدودیت امکان جابه جایی ارزش را به وجود می آورد .

خاصیت ها خاص و ویژه بیت کوین سبب شده تا توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کند و همه روزه شاهده پذیرش و سرمایه گذاری شرکت ها و کسب و کار های بزرگ در این رمز ارز هستیم .

از ویژگی های جذاب بیتکوین تعداد محدود و همچنین سختی استخراج آن است .

تنها 21 میلیون بیت کوین وجود دارد که تا کنون بیش از 18 میلیون آن استخراج شده است بخش قابل توجهی از این 18 میلیون به مرور در بازار گم شده و صاحبان ان به کلید های خصوصی کیف پول خود دسترسی ندارند .

که این موضوع خود باعث کم یاب تر شدن بیت کوین شده است .  استخراج بیت کوین هم به مرور زمان سخت تر شده و تقریبا هر 4 سال یکبار پاداش استخراج کنندگان بیتکوین نصف میشود .

کاربران عزیزی که قصد خرید  و سرمایه گذاری بر روی بیت کوین را دارند صرافی بیت ویرا در خدمت شماست . شما میتوانید با تماس با واحد پشتیبانی بیت ویرا اطلاعات لازم جهت خرید و سرمایه گذاری در بیت کوین را دریافت کنید . 

برای خرید بیت کوین نیز میتوانید به پنل خرید و فروش بیت کوین بیت ویرا مراجعه کنید . 

[parsinex-exform btc]

بیشترین مقدار عرضه

 

21,000,000

تاریخ عرضه

 

2008-10-31

 

پروتکل توافقی

 

اثبات انجام کار (POW)

نوع

 

کوین

قیمت عرضه اولیه

 

وبسایت رسمی

مزایا و ویژگی های بیت کوین

غیر متمرکز بودن بیت کوین

مدیریت Bitcoin غیر متمرکز است یعنی تصمیم گیری و مدیریت آن بر عهده یک شخص یک دولت و یا نهاد مانند بانک مرکزی نیست بلکه تمام اعضای جامعه بیت کوین و ماینر های بیت کوین سهمی در مدیریت این رمز ارز دارند .

ساده بودن استفاده از بیت کوین

استفاده از بیتکوین بسیار آسان است کافیست تا یک کیف پول بر اساس نیاز خود دانلود نصب و یک آدرس بیت کوین بسازید .

حفظ حریم خصوصی

در روزگاری که بانک ها تمامی اطلاعات و رفتار های مشتریان خود از جمله اطلاعات هویتی علایق و رفتار ها رو میدانند و آن هارا ذخیره میکنند .
برای استفاده از بیت کوین نیاز به ثبت هیچ اطلاعاتی نیست و شما به راحتی میتوانید بدون وارد کردن هیچ اطلاعاتی یک کیف پول بیت کوین داشته باشید .

غیر قابل انکار بودن

اگر به آدرس کیف پول شخصی Bitcoin واریز کنید این موضوع غیر قابل انکار است یعنی بیت کوین برگشت ناپذیر بوده و اطلاعات انجام تراکنش در شبکه بلاکچین ثبت میشود .

شفافیت بیت کوین

جزئیات تمامی تراکنش های بیت کوین در دفتر کلی با نام بلاکچین ذخیره میشود . همه افراد به این شبکه دسترسی دارند و میتوانند سوابق هر تراکنشی را به راحتی مشاهده کنند .
بنابر این اگر از یک آدرس عمومی bitcoin استفاده میکنند همه کاربران میتوانند موجود و تراکنش های کیف پول شما را ببینند .

سرعت بالای تراکنش ها و کارمزد پایین

هزینه انتقال در بیت کوین نسبت به بانک ها بسیار پایین تر است همینطور تراکنش های بیت کوین به سرعت به حساب مقصد واریز میشوند .

خرید و فروش بیت کوین در چند دقیقه

قیمت مناسب بدون کارمزد واریز سریع و مطمعن در سریع ترین زمان ممکن بیت کوین بخری یا بیت کوین بفروشید  در صرافی معتبر بیت ویرا

خرید آنلاین بیت کوین

اگر قصد خرید و فروش بیت کوین به صورت آنلاین دارید پنل خرید و فروش بیت ویرا بهترین انتخاب برای شماست کاربران عزیز میتوانند با چند کلیک در پنل بیت ویرا ثبت نام کرده و اقدام به خرید و فروش بیت کوین کنند. 

 

خرید و فروش حضوری بیت کوین

امکان خرید  و فروش حضوری بیت کوین در صرافی بیت ویرا برای کاربران عزیز فراهم است بیت ویرا بستر مناسب برای جهت خرید حضوری بیت کوین در تهران را فراهم نموده است . کاربران میتوانند جهت خرید و فروش به دفتر بیت ویرا مراجعه و اقدام به خرید و فروش کنند . 

 

بازار OTC بیت کوین

امکان خرید و فروش به صورت حضوری در بازار معاملات OTC بیت ویرا امکان پذیر است . در صورتی که قصد خرید و فروش بیت کوین حجم بالا را دارید بازار OTC بیت ویرا گزینه مناسبی برای شماست جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره پشتیبانی بیت ویرا تماس بگیرید . 

 

پشتیبانی صرافی بیت ویرا | مشاوره ارز های دیجیتال